Opis inwestycji

Partynicka 27 - komfort, na który możesz sobie pozwolić

Inwestycja PARTYNICKA 27 to kolejny projekt Egeria Development Sp. z o.o. realizowany na wrocławskich Krzykach.  Na osiedlu Krzyki - Partynice, w otoczeniu niskiej zabudowy jedno- i wielorodzinnej, na liczącej blisko 1000 metrów działce powstaje kameralny 4-kondygnacyjny budynek z garażem podziemnym, w którym zaprojektowano jedynie 10 mieszkań oraz 4 lokale usługowe na parterze budynku.

W inwestycji Partynicka 27 powstaje tylko 10 mieszkań. Pomimo, iż łączna liczba mieszkań jest niewielka to możliwości wyboru są wyjątkowo duże. Będą tu lokale dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowe o powierzchniach od 50 do ponad 100 mkw.  Wszystkie mieszkania są jednopoziomowe, w każdym jest możliwość wydzielenia osobnej kuchni lub połączenia jej z salonem dla uzyskania przestronniejszego wnętrza. Pokoje są ustawne i dobrze doświetlone, a duże tarasy i balkony umożliwią relaks na świeżym powietrzu w zaciszu zieleni. Dla podniesienia komfortu mieszkańców w  mieszkaniach cztero- i pięciopokojowych zaprojektowano po dwie łazienki. W mieszkaniach największych jest również możliwość zamontowania kominka i klimatyzacji. Do dyspozycji mieszkańców będzie wielostanowiskowy garaż podziemny z dużymi miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. Dodatkowa przestrzeń do przechowywania będzie dostępna w komórkach wydzielonych na strychu budynku. Dla podniesienia komfortu mieszkańców garaż będzie połączony ze wszystkimi kondygnacjami mieszkalnymi cichobieżną windą. Wszystko po to, by sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

Na parterze budynku powstanie przestrzeń dedykowana inwestorom branży handlowo - usługowej. Planowane są 4 lokale usługowe o łącznej powierzchni 350 metrów kwadratowych z możliwością indywidualnego zaprojektowania, łączenia lub dzielenia powierzchni oraz aranżacji lokalu według specyficznych potrzeb nabywcy. Wszystkie lokale użytkowe będą miały niezależne wejścia od ulicy.

Bryła budynku przykryta będzie spadzistym dachem. Dobrane detale architektoniczne doskonale nawiązywać będą do otaczającej zabudowy, a jednocześnie podkreślać nowoczesny i funkcjonalny charakter tej inwestycji. Budynek oddany zostanie w standardzie deweloperskim tak, aby każdy nabywca mógł wykończyć i dostosować wnętrze do swoich potrzeb.

Osiedle Krzyki - Partynice ma bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę drogową i transportową komunikację miejską. W pobliżu znajdują się linie tramwajowe oraz linie autobusowe, które umożliwiają szybki przejazd w każdą część Wrocławia. Dostępne liczne ścieżki rowerowe umożliwiają natomiast bezpieczne podróżowanie miłośnikom rowerów. Usytuowanie inwestycji umożliwia także bardzo szybki dojazd do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia oraz autostrady A-4.

Niewątpliwie ogromną zaletą lokalizacji jest bliskość wielu terenów rekreacyjnych. Rozległe tereny zielone, w tym znajdujący się w odległości zaledwie 200 metrów Park Kleciński, w którym na najmłodszych czeka plac zabaw, położony w odległości niecałych 2 km jeden z najbardziej urokliwych parków Wrocławia - Park Południowy oraz  Tor Wyścigów Konnych na Partynicach gwarantują możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu. Tereny rekreacyjne wzdłuż rzeki Ślęży umożliwiają również długie spacery i wypady rowerowe. Bogata lokalna infrastruktura handlowo- usługowa sprawia, że mieszkańcy będą mieli łatwy dostęp do pobliskich punktów handlowych, usługowych, restauracji a także jednostek użyteczności publicznej takich jak przedszkola, szkoły, urzędy, banki, przychodnie i specjalistyczne gabinety lekarskie. Preferujący zakupy w centrach handlowych będą mieli możliwość szybkiego dojazdu do jednego z największych w Polsce - Centrum Handlowego Bielany.

PARTYNICKA 27 to idealne miejsce dla osób ceniących walory kameralnej zabudowy oraz pragnących zagwarantować komfortowe warunki życia i przestrzeń dla siebie i swoich bliskich.

Lokalizacja inwestycji

Skontaktuj się z nami

Informacja i sprzedaż mieszkań

Egeria Development Sp. z o.o.
53-030 Wrocław
ul. Przyjaźni 6c/1

sprzedaz@partynicka.com.pl

695 923 432
Godziny pracy
pon. - pt. 10:00 - 16:00

Deweloper

Egeria Development Sp. z o.o.
53-030 Wrocław
ul. Przyjaźni 6c/1

biuro@egeriadevelopment.pl

71 360 83 10
698 716 230
Godziny pracy
pon. - pt. 10:00 - 16:00