O deweloperze

Naszą misją jest budowanie funkcjonalnych mieszkań dostępnych dla większości rodzin w Polsce.

Spółka Egeria Development jest wynikiem wieloletnich doświadczeń z zakresu budownictwa i finansów, które stanowią fundamenty  jej działalności. Wiedza właścicieli z zarządzania procesami inwestycyjnymi, zdobyta również na najwyższych szczeblach zarządzania, współgra z fachową codzienną praktyką inżynierską. Suma tych dwóch czynników stanowi zasób, który Spółka przekuwa na indywidualne podejście do realizacji projektów mieszkaniowych.

Spółka Egeria Development  powstała w 2006 r. W pierwszym okresie działalności Spółka koncentrowała się na doradztwie w zakresie zarządzania, informatyki, finansów i marketingu. Od 2009r. Spółka koncentruje się na działalności deweloperskiej. Wspólnicy, podejmując decyzję o działalności deweloperskiej postanowili połączyć elementy praktyczne i estetyczne budowania domów, chcąc tym samym oferować ładne, funkcjonalne i  dostępne dla większości rodzin  mieszkania połączone z wysoką jakością wykonania.

Oddana do użytkowania w 2013 roku inwestycja Zabrodzka 2 – 4 stanowi odzwierciedlenie wartości firmy. W latach 2012-2013 Spółka wybudowała i oddała do użytkowania łącznie 48 dwu- i trzypokojowych lokali mieszkalnych w budynku mieszkalnym wielorodzinnym z garażem podziemnym położonym we Wrocławiu na osiedlu Klecina przy ul. Zabrodzkiej 2-4. Budynek ma cztery kondygnacje nadziemne i jedną podziemną, w której znajduje się garaż z miejscami postojowymi dla 47 pojazdów oraz komórki lokatorskie. Kondygnacje nadziemne wykonano w technologii Silka, natomiast kondygnację podziemną wykonano jako wylewaną żelbetową. Budynek został oddany do użytkowania w standardzie deweloperskim. Inwestycja została zrealizowana ze środków własnych Spółki oraz kredytu bankowego udzielonego przez IDEA BANK SA.

Partynicka 27 stanowi kontynuację idei budowania funkcjonalnych mieszkań dostępnych dla większości polskich rodzin. Z uwagi na dużą różnorodność zaprojektowanych mieszkań, w tej inwestycji znajdą coś dla siebie zarówno poszukujący pierwszego własnego lokum, jak i pragnący poprawić komfort życia swój i swoich bliskich.

www.egeriadevelopment.pl

Lokalizacja inwestycji

Skontaktuj się z nami

Informacja i sprzedaż mieszkań

Egeria Development Sp. z o.o.
53-030 Wrocław
ul. Przyjaźni 6c/1

sprzedaz@partynicka.com.pl

695 923 432
Godziny pracy
pon. - pt. 10:00 - 16:00

Deweloper

Egeria Development Sp. z o.o.
53-030 Wrocław
ul. Przyjaźni 6c/1

biuro@egeriadevelopment.pl

71 360 83 10
698 716 230
Godziny pracy
pon. - pt. 10:00 - 16:00